SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Bestick 11108090
*
nr 1110 8090
Bestick
1960-tal, 35 del
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2017
kl 18:22:58
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
21/5 08:29:21
1
100 kr
21/5 12:28:17
2
Vinnande bud
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bestick matbestick silver ädelmetall
-
7062 Bestick
Global, Japan, 43 delar, kromstål
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:30
-
7089 Bestick
silver, 18 delar, modell Olga, Längd: 12,5-21. Vik..//
Aktuellt bud: 8.400 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 19:22
*
Bestick
Läs mer om 50/60-tal
nr 1110 8090
Bestick
1960-tal, 35 del
| Utrop: | 600 kr |
|---|---|
| Såld: | 150 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2017 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 21/5 08:29:21 | 1 | 100 kr |
| 21/5 12:28:17 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bestick matbestick silver ädelmetall
-
7062 Bestick
Global, Japan, 43 delar, kromstål
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:30 -
7089 Bestick
silver, 18 delar, modell Olga, Längd: 12,5-21. Vik..//
Aktuellt bud: 8.400 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 19:22



